top of page

[  סדנאות  ]

להניע את הרצון - קונסטלציה מערכתית

האם אתם מחוברים לרצון שלכם? כח הרצון.

כבר כמה שנים שאני מתבוננת בו, בכח הזה, כמה עוצמה הוא נושא בתוכו.

 

ואז הגיעה נסיה. הבת שלי, עוד לפני שקראנו לה כך, כשהיתה ביצית מופרית, התפצלה לתאים והמשיכה להתפתח למי שהיא היום. כל רגע בו שכנה בתוכי הבנתי משהו נוסף על הרצון. היה ברור שיש כאן רצון עז לחיים שמתפתח בי, שהוא שלה, שהוא כח חיים שלה והוא חזק ומשפיע יותר ממה שסביבו, יותר מכל מה שהכרתי בעצמי לפניה.

 

יש בנו האנשים כוחות חיים. כמו במשחקי מחשב, כמה חיים נשארו לך? כמה כוחות חיים נשארו לך? המקורות לכוחות החיים שלנו הם שונים; אהבה, הישרדות, אמונה, מין, בריאות ועוד ועוד. ויש את הרצון.

כמה פעמים ביום אנחנו אומרים את המילה הזו, רצון. אני רוצה.. אני רוצה.. אני רוצה.. וכמה מהם מתממשים ומתגשמים. כמה אני מרגישה מחוברת לכוח הרצון שבי ואיך אני מרגישה כשאני לא מחוברת אליו? כוח חיים עוצמתי ומניע, מגשים חלומות, בורא מציאות, מגן מפני המיותר ומפיח חיים. מכאן נוצרה הסדנה 'להניע את הרצון', כדי לתת לו שהות ותשומת לב. לשמוע אותו. לראות מה עולה ממנו. להתחבר אליו, להניע אותו ולהשביע את רצונו של הרצון שלכם דרך הקונסטלציה המשפחתית והמערכתית.

מוזמנות ומוזמנים למפגש הכרות בו נגע בתרגילי חיבור לכוח הרצון. מפגש בו תוכלו לבחון אם ברצונכם לחבור לתהליך העומק ולתת מקום והכרה לשלל הרצונות הטמונים בכן/ם.

מפגש היכרות - תל אביב​​

מקום הסדנה: תל אביב

עלות הסדנה:  180₪

להרשמה: 052-8799986

Sense-sessions 
תחושות בטן 

למה הבטן?

הבטן היא תנועה. הבטן היא אוקיינוס. גלים של הזנה. היכל של טרנספורמציה. מיקרוקוסמוס ביולוגי שנמצא איתנו ביחסי גומלין ובהתפתחות משותפת. איזור שמתקשר איתנו כל הזמן.

אחד הצינורות המרכזיים בגופנו הוא צינור הקרביים, הוא המקור לרבים מהאיברים הפנימיים המצויים בגופנו הריאות, הכבד, כיס המרה והלבלב. הצינור הזה בעל שני פתחים שהם שהם שערים כל-כך אינטימיים ומשפיעים בגופנו. מה נכנס, מה יוצא, תחושת מלאות לצד תחושת ריקון.

הפה, המורה הראשון שלנו. בשנתיים הראשונות לחיינו כל כך הרבה מידע נלקט דרכו. בתוכו הלשון, אחד האיברים הרכים ביותר בגופנו, בהמשך בוקעות השיניים שהן עצמות חזקות וקשות ביותר .המקצב של התנועה ושיתוף הפעולה ביניהם מרתק . ריקוד משוכלל בתואמו.

הוושט, הקיבה, המעי הדק, המעי הגס, מנגנוני תנועה חכמים ומופלאים. איבר החישה האדיר של גופנו. יש הרואים בו את המוח האמיתי של גופנו, זה שאחראי לרגשות שלנו, לבחירות שלנו, להרגלי החיים השונים שלנו, אבל היא לא רק חשה הבטן שלנו. היא גם נושמת, מפיקה קולות, מעבירה מסרים והרבה פעמים דרכה אנו יודעים מה נכון עבורנו. היא גם מפעל הזנה עם כמה מיליארדים טובים של זני חיידקים טובים, יותר ופחות. הם גם ניזונים אך גם מפיקים ויטמינים, מחזקים את מערכת החיסון ודואגים לשמור על איזון בסביבתם.

צינור שהוא תנועה אינסופית בלתי רצונית ורצונית. של מי הרצון הזה? מה המקור שלו? ומה הקשר בינו לבין הרצון החופשי שלנו?

במהלך הסדנה נקשיב, נגע, נתקשר דרך צלילים, ננוע וננוח בתוך גלי התנועה המתקיימים בנו ללא מאמץ.

נשיב את ההקשבה והאמון לתחושות בטננו. נצלול לתוכנו פנימה סקרנים לגלות מה נמצא שם .

סדרה בת ששה מפגשים בה נתרכז במערכת העיכול. 

באמצעות הקשבה, נשימה, מגע, קול והתמסרות לתנועה פנימית אנו משכללים את יכולת החישה הפנימית שלנו על מנת להיטיב עם מערכת חשובה זו. 

 

הסדנה מתאימה לכל גיל.

מרכז קהילתי קיסריה (שכונה 3)

*  ניתן להזמין את הסדנה למקומות שונים בארץ ובעולם. 

* יש אפשרות לקיים את הסדנה במתכונת של 2-3 ימים מרוכזים .

bottom of page